Yem & Mama

Vitakraft

Vitakraft Yem

Vitakraft, çeşitli evcil hayvanlar ve kafes kuşları için yem ve mama, çeşitli ek gıda maddeleri ve bakım ürünleri üretir. Kuşların sağlıklı ve dengeli beslenebilmeleri için her cins kanatlı için özel formüle edilmiş ürünler sunar. Son teknoloji tesislerinde laboratuar ortamda klinik testlerden geçirerek sunduğu ürünler kaliteli ve sağlıklıdır. Birinci kalite hammadde ile çeşitli karışımlar olarak geliştirilir.

Vitakraft Yem

Vitakraft yem, muhabbet kuşu, papağan ve paraket kuşları gibi kafes kuşlarının yeterli ve dengeli beslenmesini sağlar. Kedi, köpek, akvaryum balıkları gibi birçok evcil hayvan için de yem çeşitleri sunar. Vitakraft yemler her cinsten hayvan için özel olarak geliştirilerek formüle edilir. Hayvanların doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olan yemler minik dostlarınızın severek yiyeceği lezzettedir.

Vitakraft Yem Nasıl?

Vitakraft yem, içeriğinde bulunan vitamin, mineral, amino asitler ve tüm besin değerleri ile sağlıklı ve dengeli beslenme sağlar. Birinci kalite gıda maddeleri taze olarak özenle seçilir. Yapılan testler ile belirli oranlarda harmanlanan gıdalar hayvanlar için maksimum fayda sağlar. Ürünler teknolojik cihazlar ile özel ambalaj sistemleri ile el değmeden paketlenir.

Vitakraft Yem 1000 Gr.

Vitakraft yem çeşitli gramajlarda paketlerde sunulur. 1000 Gr.‘lık yem hayvan dostlarınızın bir süre sağlıklı beslenmesini sağlayacak gramajdadır. Özel ambalaj sistemi ile paketlenmiş olan yem, uzun süre tazeliğini koruma özelliğine sahiptir.

Vitakraft Yem Yorum

Vitakraft Yem Yorum

Vitakraft yem yorumlarında hayvan sahiplerinin çok memnun olduğu görülür. Yem hayvan dostlarının sağlıklı beslenmesini sağladığı, yağlanma, kilo, hazımsızlık, kusma gibi sorunlara sebep olmadığı yönündedir. Yorum yapan kişiler Vitakraft yem ile besledikleri hayvanlarının daha enerjik, tüylerinin daha canlı ve parlak olduğunu söylüyorlar. Kullananlar Vitakraft yem paketlerinin dayanıklı ve korunaklı olmasından da oldukça memnundur.

Vitakraft Muhabbet Kuşu Yemi Nasıl?

Vitakraft Muhabbet Kuşu Yemi Nasıl?

Vitakraft muhabbet kuşu yemi, kuşun doğal beslenme alışkanlığına uygun olarak hazırlanmış %100 doğal bir yemdir. Muhabbet kuşlarının yeterli ve dengeli beslenmesini sağlayan sağlıklı bir yem çeşididir. Kuşların çok severek yediği lezzettedir. İçeriğinde bulunan tüm tahıl ve tohumlar taze olarak özenle seçilip toz ve bakterilerden temizlenerek özel bir karışım olarak hazırlanmıştır. Muhabbet kuşunun ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral, amino asitler ve besin değerlerine sahiptir.

Vitakraft Muhabbet Kuşu Kumu

Vitakraft Muhabbet Kuşu Kumu

Vitakraft muhabbet kuşu kumu, kuş kömürü ve midye kabuğu ilaveli yuvarlak taneli bir kuş kumudur. Son derece emici özelliğe sahip olan kum %100 hijyeniktir. İçeriğinde bulunan kalsiyum karbonat ve midye kabuğu ilavesi ile muhabbet kuşlarının ihtiyacı olan iz elementini maksimum seviyede içerir. Özel kuş kömürü ile kuşun sindirim sistemini destekleyerek en iyi sindirimi sağlar. Yuvarlak olan kuş kumu muhabbet kuşlarının tüy güzelliğini bozmaz. Kuşunuzun sağlığını korumak için kafesinin içerisine her gün serpilmesi tavsiye edilir.

Vitakraft Muhabbet Kuşu Yemi 1KG

Vitakraft Muhabbet Kuşu Yemi 1 Kg.

Vitakraft muhabbet kuşu yemi 1Kg’lık paketler içerisinde de sunulur. Muhabbet kuşlarının doğal yaşamlarında severek yediği gıdaların karışımı olan özel bir yemdir. Kuşun ihtiyacı olan vitamin, mineral, amino asit ve besin değerlerine sahiptir. Kalsiyum içeriği ile kuşun kemik yapısını güçlendirir. Sindirim sisteminin düzenli çalışmasını sağlayan yem hazımsızlık, kusma, yağlanma ve kilo sorunlarına sebep olmaz.

Vitakraft muhabbet kuşu yeminin içeriğinde; yonca, yulaf, çiçek, buğday ve kanoladan oluşan bitki türevleri, buğday, mısır, yulaf ve arpadan oluşan hububat çeşitleri, bezelye, havuç ve soya gibi sebze çeşitleri, mineraller, yağ yuka özü ve çeşitli tohumlar bulunur. Tüm içeriği en taze haliyle özenle seçilmiş ürünlerdir. Muhabbet kuşlarının yeterli ve dengeli beslenmesi için belirli oranlar ile karıştırılmıştır.

Vitakraft Muhabbet Kuşu Yemi Kullananlar

Vitakraft Muhabbet Kuşu Yemi Kullananlar

Vitakraft muhabbet kuşu yemi kullanan kişiler oldukça memnundur. Bu yemi kullanmaya başladıklarında minik dostlarının daha enerjik ve sağlıklı olduğunu söylüyorlar. Kuşlarının tüylerinin daha canlı ve parlak bir görünüm kazandığını açıklıyorlar.

Kuşun çok severek yediğini ve iştahsızlık sorunu yaşamadıklarını vurguluyorlar. Zengin içeriği ile kuşlarına besin zenginliği sunması kullananları çok memnun ediyor. Ayrıca paketleme şeklinden, hızlı kargo özelliğinden ve fiyatından da çok memnun olduklarını belirtiyorlar.

Vitakraft Muhabbet Kuşu Yemi

Vitakraft Muhabbet Kuşu Yemi

Vitakraft muhabbet kuşu yemi, zengin içeriği ve besin değerleri ile kuşların sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlayan bir yemdir. Muhabbet kuşlarının ihtiyacı olan tüm mineral, vitamin ve besin değerlerine sahip olan tam bir yemdir. Kuşlara maksimum seviyede fayda sağlayan üstün özellikli bir yem çeşididir. En tanınmış kuş yemi markalarından biri olan Vitakraft muhabbet kuşları için özel olarak formüle ettiği bu yem ile kuşların fizyolojik ve biyolojik yapısını destekler.

Vitakraft Muhabbet Yemi

Vitakraft Muhabbet Yemi

Vitakraft muhabbet yemi zengin içeriği ile kuşun performansını ve enerjisini artırır. İçeriğinde bulunan beta glukan kuşun bağışıklığını yükselterek hastalıklara karşı direnç kazanmasını sağlıyor. Bu yem ile kuşunuz sık hastalanmaz daha sağlıklı olur. Özenle seçilmiş besin maddelerinden oluşan özel karışımı kuşların sağlıklı ve dengeli beslenerek kaliteli bir yaşam sürmesini sağlıyor.

Vitakraft Muhabbet Kuşu Yemi 500 Gr.

Vitakraft muhabbet kuşu yemi 500 Gr.’lık paketi ile bir tane muhabbet kuşu olanlar için ideal bir kullanım sunuyor. Bu kuş yemi laboratuar ortamda klinik testlerden geçirilerek özel olarak formüle edilen bir yemdir. Yapılan analiz ve bileşen değerleri muhabbet kuşlarının ihtiyacı olan tüm besin değerlerini içerdiğini kanıtlıyor. Kuş sahiplerinin gönül rahatlığı ile mink dostlarını besleyebilecekleri bir yem çeşididir.

Vitakraft Muhabbet Kuşu Yemi İçeriği

Vitakraft muhabbet kuşu yemi İçeriğinde; hububat olarak buğday, mısır, yulaf arpa, bitki kökenli türevler olarak yulaf, kanola, çiçek, buğday, yonca, sebze olarak soya, bezelye, havuç, yağ yuka özü, tohumlar ve mineraller bulunuyor. Diğer muhabbet kuşu yemlerine göre oldukça zengin bir içeriğe sahip olan Vitakraft yem, kuşun en iyi şekilde beslenmesini sağlıyor. Gerekli tüm vitamin, mineral, amino asit ve besin değerlerini içeriyor.

Vitakraft Yem 1000 GR

Vitakraft Muhabbet Kuşu Yemi 1000 Gr.

Vitakraft muhabbet kuşu yemi 1000 Gr.’lık paketler içerisinde de sunuluyor. Özel ambalaj sistemi ile paketlenen yem son kullanma tarihine kadar tazeliğini koruduğundan minik dostunuzu bir süre beslemeniz için uygundur. Birden fazla kuşu olan kişiler için de idealdir. Vitakraft yem kullanarak çok memnun kalan muhabbet kuşu sahipleri 1000 Kg’lık yemi tercih ediyorlar. Küçük paketlere göre daha hesaplı olan yem uzun bir süre kuşu besleyeceğinden tercih sebebi oluyor.

Vitakraft Muhabbet Kuşu Yemi Yorumları

Vitakraft muhabbet kuşu yorumlar oldukça olumludur. Kuşlarının beslenmesi için bu yemi tercih eden kuş sahipleri kalitesinden çok memnun kaldıklarını belirtiyorlar. Diğer kuş yemlerine göre daha zengin olan içeriği ve paketleme şeklinden çok memnun olduklarını söylüyorlar.

Vitakraft Sultan Papağanı Yemi

Vitakraft sultan papağanı yemi, papağanların dengeli ve sağlıklı beslenmesini sağlıyor. İçeriğinde bulunan birinci kalite taze tahıl, tohum, çekirdek, sebze ve meyveler sultan papağanlarının yeterli ve dengeli beslenebilmelerini sağlıyor.

Vitakraft Yem 1000 GR

Vitakraft Paraket Yemi

Vitakraft paraket yemi, anavatanı Avustralya olan paraket kuşlarının doğal beslenme alışkanlığına uygun içeriği ile severek yedikleri besleyici bir yemdir. İçeriğinde; keçi kaktüs çiçeği, aspur, okaliptus, yabani tohumlar ve aromatik meyveler bulunur.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle