Yem & Mama

My Yem

My Yem

My yem, 2009 yılından bu yana birçok evcil hayvan ve kafes kuşları için kaliteli yemler üreten bir firmadır. Kedi, köpek, balık, sürüngenler, muhabbet kuşu, kanarya, papağan, paraket kuşları, saka, güvercin gibi kuşlar için yem ve bakım ürünleri sunar.

Birinci kalite hammadde ile son teknoloji tesislerde üretim yapılır. Avrupa standartlarında kalite güvencesi ile üretim ve paketleme işlemleri gerçekleştirilir. My yem ürünleri evcil hayvanların dengeli ve sağlıklı beslenebilmesi konusunda profesyonel çalışmalar yapar. Özenle seçilen tahıl ve tohum gibi hammaddeler özel karışımlar ile formüle edilir. Her yaşta ve her cins hayvan için uygun karışımlar elde edilir.

My yem Extra

My yem Extra

My yem extra serisi yemler her cins hayvan için özel olarak formüle edilmiş vitamin ve mineral katkılı özel yemlerdir. Extra serisi zengin bir ürün çeşitliliğine sahiptir. My yem extra serisinin muhabbet kuşu yemi, papağan yemi, paraket yemi, kanarya yemi, kızıştırıcı yem, konuşturucu yem, finch yemi, tavşan yemi gibi çeşitleri vardır. Minik dostlarınızın ihtiyacına uygun extra yemi seçerek sağlıklı ve dengeli beslenmelerini ağlayabilirsiniz.

My yem Selection

My yem Selection

My yem selection serisi yemler çeşitli evcil hayvanlar için özel olarak hazırlanan yem çeşitleridir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan selection serisi yemler evcil hayvanların ihtiyacı olan vitamin, mineral ve besin değerlerine sahip özel yemlerdir. Sebze, meyve ve bal gibi katkılar ile zenginleştirilen içerikleri ile minik dostlarınızın severek yiyeceği yemlerdir.

My yem selection serisinde; sebze ve meyveli hamster yemi, kuru sebze ve meyveli tavşan yemi, guıneapıgs , ballı mama takviyeli yavru muhabbet yemi, gerçek meyve parçalı paraket yemi, gerçek meyve parçalı muhabbet yemi, gerçek meyve parçalı papağan yemi, ıslak ballı mama takviyeli kanarya yemi, ıslak ballı mama çeşitleri bulunur.

My yem Yavru Muhabbet Kuşu Yemi

My yem Yavru Muhabbet Kuşu Yemi

My yem yavru muhabbet kuşu yemi, yeni doğmuş ve büyümekte olan muhabbet kuşlarının sağlıklı gelişme ve büyümesini sağlayan besleyici bir yem çeşididir. Yavru muhabbet kuşlarının yem yemeye alışmaları bazen zor ve sıkıntılı bir süreç olur. My yem bu dönemde yavru muhabbet kuşlarının yeme kolayca alışıp sağlıklı ve dengeli beslenebilmeleri için bu özel yemi formüle etmiştir.

Yavru kuşların ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerine sahip olan yem, yavrunun hızla gelişip büyümesini sağlar. My yem yavru muhabbet kuşu yemi içeriğinde; sarı, kızıl ve siyah darı çeşitleri, kuş yemi (aspur), kabuksuz yulaf, Nijer tohumu, gıda boyası ile renklendirilmiş bisküvi bulunur. İçerik yavru muhabbet kuşlarının yapısına uygun olarak belli yüzdede oranlar ile harmanlanmıştır.

My yem Selection Muhabbet Kuşu

My yem Selection Yorum

My yem selection yorum yapan kişiler yemin evcil hayvanları için çok faydalı olduğunu belirtiyorlar. Selection serisi ürün kullanan evcil hayvan sahipleri minik dostlarının severek yediğini, daha enerjik olduğunu, tüylerinin daha canlı ve parlak göründüğünü ve daha sağlıklı olduklarını yorumlarında belirtiyorlar.

My yem Muhabbet Kuşu Yemi

My yem Selection Papağan

My yem selection papağan yemi, papağanların dengeli ve sağlıklı beslenmeleri için özel olarak formüle edilmiş bir yem çeşididir. İçeriğinde; dakota çekirdeği, soyulmuş yulaf, aspir, mısır gevreği, pirinç patlağı, buğday patlağı, yer fıstığı, kenevir, alaca çekirdek, kurutulmuş havuç, kırmızı biber, keçi boynuzu, fındık ve meyve karışımı bulunur.

My yem Kızıştırıcı

My yem Selection Muhabbet Kuşu

My yem selection muhabbet kuşu yemi içeriğinde; sarı, beyaz, siyah ve kırmızı darı çeşitleri, mevsimsel kabuksuz yulaf, aspur, Nijer tohumu ve meyve karışımı bulunur. Zengin içeriği ile muhabbet kuşlarının ihtiyacı olan vitamin, mineral ve besin değerlerini maksimum seviyede almalarını sağlayan tam bir yemdir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle