Yem & Mama

Lora Yem

Lora Yem

Lora yem, 1992 yılından bu yana hizmet veren, çeşitli evcil hayvanlar ve kafes kuşları için yem üretimi yapan bir firmadır. Minik dostlarınızın sağlıklı ve dengeli beslenebilmesi için kaliteli besin ürünleri sunar. Birinci kalite hammadde özenle seçilerek taze olarak harmanlanır.

Evcil hayvanın cinsine göre beslenme alışkanlıkları göz önünde tutularak uygun oranlarda karışımlar hazırlanır. Laboratuar ortamda klinik testleri yapılan yemler evcil hayvanların ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerine sahiptir.

Lora yem ile beslenen dostlarınızın kemikleri daha güçlü, tüyleri daha parlak ve canlı olur. Sindirimi kolay ve günlük kullanıma uygun olan yemler birinci kalite komple besinlerdir. Evcil hayvanların yaşam kalitesini artırarak daha uzun ömürlü olmalarını sağlar.

Lora Muhabbet Kuşu Yemi

Lora Yem

Lora yem, birçok evcil hayvanın dengeli ve sağlıklı beslenmesini sağlayacak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Muhabbet kuşu, papağan, paraket, kanarya gibi kafes kuşlarının yanı sıra hamster gibi kemirgen evcil hayvanlar için de besleyici yemleri vardır.

Kedi ve tavşan gibi daha birçok evcil hayvan için yem çeşitleri bulunur. Kafes kuşları için günlük besin ihtiyacını karşılayan karışık tam yemlerin yanı sıra besin desteği sağlayan özel yemlerde bulunur. Krakerler, dal darı, kızıştırıcı ve konuşturucu yemler gibi kuşların özel zamanlarına özel yem çeşitleri bulunur. Lora yem bütün yem çeşitlerini kalite güvencesi ile sunarak evcil hayvanlar için gerekli ve yeterli beslenme seçenekleri sunar.

Lora Papağan Yemi

Lora Papağan Yemi

Lora papağan yemi, papağanların ihtiyacı olan vitamin, mineral ve besin değerlerine sahip olan kaliteli bir yem çeşididir. Papağanların sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlayan yem birinci kalite hammadde ile son teknoloji tesislerde el değmeden paketlenir. Lora papağan yemi içeriğinde; ayçekirdeği, mısır, aspir, kabak çekirdeği, keçiboynuzu, yer fıstığı ve kurutulmuş meyveler bulunur.

Tüm bu besinler papağanların ihtiyacına uygun oranlarda özenle seçilip harmanlanır. Lora papağan yeminin analiz bileşenleri; %13,5 ham protein, %24 ham yağ, %17,70 ham selüloz, %2,10 inorganik madde şeklindedir. Tüm bu değerler laboratuar ortamda yapılan klinik testler sonucu papağanların sağlıklı beslenmesi düşünülerek birleştirilmiştir.

Lora Konuşturucu Yem

Lora Konuşturucu Yem

Lora konuşturucu yem, muhabbet kuşu ve papağanların daha hızlı konuşmayı öğrenmeleri ve daha çok konuşmaları için destekleyici bir üründür. Evin neşesi olan muhabbet kuşlarının konuşması sahipleri için çok önemlidir. Lora konuşturucu yem içeriğinde bulunan besin değerleri ile bu sürecin hızlanmasını sağlar.

İçeriğinde; Sarı, ak, kırmızı darı çeşitleri, keten tohumu, kuş yemi, çeşitli vitamin ve mineraller bulunur. Kalsiyum, fosfor, mangan, sodyum, çinko elementleri açısından zengin bir yemdir. A, E, B2, B12, D3, K3 vitaminleri ile tam bir vitamin deposudur. Ham protein, ham yağ, ham selüloz, ham kül, HCI çözülmeyen kül, NaCI, metabolik enerji ve nem bileşenleri uygun ölçülerde bulunur. Tüm bu özel içeriği ve bileşimi ile kuşların konuşma özelliğine destek sağlar niteliktedir.

Lora Paraket Yemi

Lora Paraket Yemi

Lora paraket yemi, paraket kuşlarının dengeli ve sağlıklı beslenebilmesi için birinci kalite taze tahıl ve tohumlar ile harmanlanmış özel bir yemdir. Paraket kuşlarının ihtiyacı olan gerekli vitamin, mineral ve besin değerlerini en iyi şekilde alabilmelerini sağlar.

Lora paraket yemi içeriğinde; Keten tohumu, yulaf, aspir, ayçekirdeği, sarı, kırmızı ve ak darı çeşitleri, rapiska, kendir tohumu, pirin, vitamin ve mineral katkıları bulunur. İçeriğinde kullanılan tohum ve tahıllar birinci kalite olarak özenle seçilir ve son teknoloji cihazlar ile toz ve bakterilerinden arındırılarak el değmeden paketlenir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle