Yem & Mama

Witte Molen

Witte Molen

Witte Molen, kafes kuşlarının dengeli ve sağlıklı beslenebilmesi ve kaliteli bir yaşam sürebilmesi için çeşitli yem, mama, kraker, dal darı, kuş kumu gibi ürünler sunar. Birinci kalite hammadde ile üretilen Witte Molen ürünleri kantlıların biyolojik ve fizyolojik yapısına uygun olarak son teknoloji tesislerde laboratuar ortamında klinik testlerden geçirilerek sunulur.

Witte Molen Mama

Witte Molen mama, genellikle tahıl ve tohum içeren yemler ile beslenen kafes kuşlarının artan protein, vitamin ve mineral ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiştir. İçeriğinde; yumurta ve yumurta ürünleri, tahıllar tohumlar, mineraller, bitkisel ve hayvansal yağlar, çeşitli şekerler, ekmek ve pastacılık ürünleri bulunur. Yavru kuşlara, üreme dönemindeki kuşlara ve tüy dökümü sırasında her gün verilmesi önerilir. Diğer zamanlarda haftada 1-2 gün vermeniz yeterli olur. Nemlendirmeye gerek yoktur.

Witte Molen Paraket Yemi

Witte Molen paraket yemi, paraket kuşlarının sağlıklı ve dengeli beslenebilmesi için geliştirilmiş tam bir yemdir. Paraket kuşunun ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerine sahiptir. İçeriğinde; ayçiçeği tohumu, aspir tohumu, yer fıstığı, çeltik pirinç, kara buğday, yulaf, buğday, kabak çekirdeği, mısır, sarı darı, kenevir tohumu, vitamin ve mineraller bulunur.

Witte Molen Paraket Yemi

Witte Molen Muhabbet Kuşu Yemi

Witte Molen muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak geliştirilmiş tam bir yemdir. İçeriğinde; kenevir tohumu, sarı darı, japon darı, kanarya tohumu, beyaz darı, soyulmuş yulaf, Nijer tohumu, vitamin ve mineraller bulunur. Zengin içeriği ile muhabbet kuşlarının günlük besin ihtiyacını maksimum seviyede karşılar.

Witte Molen Muhabbet Kuşu Kumu

Witte Molen muhabbet kuşu kumu, kuşun sindirim sisteminin sağlıklı ve aktif çalışmasını sağlayacak özelliklerde formüle edilmiştir. Kuşların dişleri yoktur ve sindirim işlemi taşlık organında hazmedilir. Kuş kumu taşlık içerisinde dişlerin görevini yaparak yiyeceklerin sindirilmesini sağlar. Witte Molen kuş kumu tatlı su ile yıkanıp arındırılıp 80 derece fırınlanmış doğal kuş kumudur.

Witte Molen Muhabbet Yemi

Witte Molen Muhabbet Kuşu Maması

Witte Molen muhabbet kuşu maması, kuşun günlük yem ile yeterince alamadığı protein, vitamin ve mineralleri almasını sağlayan bir besin kaynağıdır. İçeriğinde; yumurta ve yumurta ürünleri, ekmek ve pastacılık ürünleri, mineraller, tahıl ve tohumlar, bitkisel ve hayvansal yağlar, çeşitli şekerler bulunur.

Witte Molen Muhabbet Yemi 25 Kg.

Witte Molen muhabbet yemi 25 Kg.’lık büyük paketler içerisinde de sunulur. Birden fazla muhabbet kuşu besleyen kişiler ve kuş üreticileri için ideal bir yemdir.

Witte Molen Muhabbet Kuşu Yemi

Witte Molen Muhabbet Yemi

Witte Molen muhabbet yemi, muhabbet kuşlarının ihtiyacı olan tüm vitamin, mineral ve besin değerlerine sahip tam bir yemdir. Kuşların sağlıklı ve kaliteli yaşamaları için geliştirilmiştir.

Witte Molen Sultan Papağanı Yemi

Witte Molen Sultan Papağanı Yemi

Witte Molen sultan papağanı yemi, sultan papağanlarının yeterli ve dengeli beslenebilmesi için birinci kalite tahıl, tohum, vitamin ve mineral katkılarının harmanlanması ile formüle edilmiş özel bir yemdir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle