Yem & Mama

Psittacus Yem

psittacus

Psittacus, çeşitli evcil hayvanlar ve kafes kuşları için kaliteli besinler ve ihtiyaç malzemelerinin üretimini yapan bir markadır. Psittacus ürünleri birinci kalite hammadde ile üretilen son teknoloji tesislerde paketlenir. Psittacus markasının muhabbet kuşu, papağan, kanarya, güvercini paraket kuşları ve saka gibi her cinsten kuş için özel yem ve mamaları bulunur.

Psittacus Muhabbet Kuşu

Psittacus Muhabbet Kuşu Yemi

Psittacus muhabbet kuşu yemi, muhabbet kuşlarının doğal beslenme alışkanlıklarına uygun olarak harmanlanan özel bir yemdir. İçeriği ve özelliği ile kuşun ihtiyacı olan vitamin, mineral ve besin değerlerini maksimum seviyede karşılayan bir yemdir. İçeriğinde; kurutulmuş yonca, tahıl taneleri, bitkisel yağlar, kurutulmuş bira mayası, mineraller, bütün yumurta, doğal kökenli sepiolit, meyve ürünleri, yağlı tohumlar ve Afrika marigold özütü bulunur. Bu zengin içeriği ile muhabbet kuşları için oldukça besleyici tam bir yemdir.

Psittacus Muhabbet Kuşu Yemi

Psittacus Muhabbet Kuşu

Psittacus muhabbet kuşu için en iyi besin değerlerine sahip özel yemler sunar. Çeşitli tahıl, tohum, mineral ve vitamin kaynakları ile harmanlanan zengin içerikli yemler ile kuşun mükemmel beslenebilmesini sağlar. Muhabbet kuşu yemlerinin analiz değerleri; %16,0 ham protein, %7,5 ham petrol ve yağlar, %9,0 nem, %2,7 ham elyaflar, %3,9 ham kül şeklindedir. Bileşen değerleri ile muhabbet kuşunun sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar.

Psittacus Yem Kullananlar

Psittacus Yem Kullananlar

Psittacus yem kullananlar oldukça memnun olduklarını belirtiyorlar. Yemin zengin içeriği ile kuşlarına çok iyi geldiğini ve kuşun daha enerjik ve sağlıklı olduğunu vurguluyorlar. Kuş sahipleri bu yemi kuşlarının çok severek yediğini söylüyorlar. Psittacus yem yemeye başlayan kuşlarının tüylerinin daha parlak ve canlı görünmeye başladığını yazıyorlar.

Psittacus Yem

Psittacus Yem

Psittacus yem, her yaşta ve her ırktan kuş için özel formüle edilmiş geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kuşların günlük yem ihtiyacını karşılamaya yönelik yemlerin yanı sıra enerji veren özel katkılı yemlerde sunulur. Psittacus yemler arasında enerji takviyeli, kalsiyum ya da protein takviyeli yemler bulunur. Kuşların üreme dönemini ya da konuşmalarını destekleyen yem çeşitleri de vardır.

Psittacus Pelet Yem

Psittacus Pelet Yem

Psittacus pelet yem, pelet presinde buhar ile pişirilerek elde edilen bir yem çeşididir. Kafes kuşlarının çok severek yediği pelet yemler içeriğinde bulunan vitamin, mineral ve besin değerleri ile kuşların dengeli ve sağlıklı beslenmesini sağlıyor.

Psittacus Pelet Yem Yorum

Psittacus Pelet Yem Yorum

Psittacus pelet yem yorumları oldukça olumlu olup kuş sahipleri çok memnundur. Kuşlarının severek yediğini, daha enerjik ve sağlıklı olduğunu vurguluyorlar.

Psittacus Papağan Maması

Psittacus Papağan Maması

Psittacus papağan maması içeriğinde; tahıl taneleri, yağlı tohumlar, meyve ürünleri, baklagil tohumları, tahıl tohumları, mineraller, fruktoz, kuru papaya, kurutulmuş bira mayası ve palmiye yağı bulunur. Papağanlar için oldukça besleyici bir mamadır.

Psittacus Papağan Yemi

Psittacus Papağan Yemi

Psittacus papağan yemi içeriğinde bulunan çeşitli tahıl, tohum, vitamin ve mineraller ile papağanların ihtiyacı olan besin değerlerini maksimum seviyede alabilmelerini sağlayan kaliteli ve sağlıklı bir yemdir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle