[rev_slider alias=”Medical”]

Koruyucu Kıyafet Giymenin Yolları:

 • Koruyucu kıyafeti alın
 • Fermuarı açın
 • Fermuar açıklığından bacakları arka arkaya yerleştirin
 • Tek kullanımlık tulumu giyin
 • Kolları giyin
 • Kapüşonu takın
 • Kıyafetin ön fermuarını çekin
 • Çift taraflı yapışkan üzerindeki tip kağıdı yırtın ve patı yukarı ve aşağı doğru bastırın
tek-kullanimlik-tulum-kumas-ozellikleri

Ürün Özellikleri

 • %100 PP(polipropilen) Nonwowen
 • 55gr/m2 lamineli kumaş
 • kapüşon, bel, kol, lastiklidir.
 • önü rahat giyip çıkarmak için 75 cm açılır fermuarlıdır.
 • fermuar başlığı kilitli olup kendiliğinden açılmaz.
 • Fermuar üzeri patlıdır.
tek-kullanimlik-tulum-ozellikleri

Kumaş Özellikleri

 • Nefes alabilen kumaş olup sıvı gecirmezlik özelliğine sahiptir.
 • Neme ve bakterilerine karşı koruyucu özelliğe sahiptir.
 • Toksit oluşturmaz.
 • Vücut ısısını korur.
 • Tozlanma ve Tüylenme yapmaz.
 • Aşınma ve direçleri yüksektir.
 • Delinme yırtılma yapmaz.
 • Hava ve su buharı geçirgendir.
tek-kullanimlik-tulum-diger-ozellikleri

Diğer Özellikleri

 • Beden : S - M - L - XL - XXL - XXXL
 • Renk: Standart beyaz (isteğe göre renk değişebilir)
 • Gramajı : Kalınlığı 55/56 gr/m2
 • Unisex (Bay Bayan Kullanabilinir)
tek-kullanimlik-tulum-üretim-ithalat
Tek Kullanımlık Tulum

Tek Kullanımlık Tulum İmalatçıları

Firmamız tek kullanımlık tulum üreticilerinin zirvesinde yer almaktadır. Sağlık standartlarına uygun iş kıyafetleri üretilir. Makul bir fiyatla sunulur. Kaliteye önem veren firmamız her zaman insan sağlığını korumaktadır. Dayanıklılığının ön planda olduğu ve ürettiği en iyi ürün olması gerekliliğinin olduğunu bilerek imalat yapılır. Yüksek kaliteli forma ve çalışanlara ihtiyaç halinde erişime fırsat yaratır. Çeşitli görevler için uygun çok çeşitli tulumlarımız vardır.

Firmamız her zaman en iyi hizmeti almanızı garanti eder. İş sağlığı profesyonelleri tarafından önerilen tek kullanımlık tulumlar güvenlik nedeniyle kullanılır. Bu tulumlar kimyasallara, sıvılara ve alevlere karşı dayanıklıdır. Özel malzemesi sayesinde yumuşak, hafif ve rahat bir yapıya sahiptir. Yapılan işin cinsine göre hazırlanan tulumlar aynı anda hem nefes alabilirlik hem de anti bakteriyel özelliklere sahiptir.

tek-kullanimlik-tulum-ureticisi
Koruyucu tulumlar

Tek Kullanımlık Koruyucu Tulum

There's lot of hate out there for a text that amounts to little more than garbled words in an old language. The villagers are out there with a vengeance to get that Frankenstein.

25 gr.

25 gr tek kullanımlık tulum, çalışma alanınızı sıvı ve katı kimyasallar, yağlar, toksik olmayan sıvılar, havadaki maddeler, toz ve lifler gibi kirleticilerden korumak için tasarlanmıştır.

40 gr.

25 gr tek kullanımlık tulum, çalışma alanınızı sıvı ve katı kimyasallar, yağlar, toksik olmayan sıvılar, havadaki maddeler, toz ve lifler gibi kirleticilerden korumak için tasarlanmıştır.

30 gr.

30 gr. tek kullanımlık tulum güvenlik açısından farklı işlevsellik özelliklerine sahip iş yeri ve çalışma ortamında hijyen için kullanılan ürünler arasındadır. Polipropilen malzemeden üretilmiştir.

55 gr.

Tek kullanımlık tulum imalatı ve satışında aktif rol oynuyoruz. Tüm önlükler özenle yapılır. Ayrıca üretim sürecinde tüm hijyen kurallarına uyulmaktadır.

Tek Kullanımlık Tulum

Tek Kullanımlık Tulum

Tek kullanımlık tulum,  iş yeri ve çalışma ortamında hijyen için kullanılan ürünler arasındadır. Bu ürünler polipropilen malzemeden üretilmiştir. Bu ürünler güvenlik açısından farklı işlev özelliklerine sahiptir ve birçok alanda kullanımı gereklidir. Tek kullanımlık tulumların kullanım amacı göz önüne alındığında, öncelikle tulumu kullanan kişinin çalışırken yaralanmasını önlemektir. İş güvenliği profesyonellerinin rehberliğinde kullanılan bu tulumlar, çalışanların çalışma riskini ortadan kaldırma özelliğine sahiptir. Bu tulumlar, çalışanların sağlığını korumak için çalışma ortamında kullanılmalıdır.

Pratik olmaları nedeniyle, yaygın olarak bulunması gereken malzemelerdir. Çalışma ortamında, çalışanlar ve ziyaretçiler farklı bedenlerde farklı tulumlar alır ve giyerler. Bu ürünler bir kez kullanıldıktan sonra geri dönüştürülebilir ve çevreye zarar vermez. Tek kullanımlık tulumlar, uygulama alanına göre farklı şekil ve tasarımlarda üretilir. Bu tulumun kullanıldığı çalışma alanı risk vaziyeti, tulumun özelliklerini belirler. Risk durumuna göre kapüşonlu, fermuarlı, kolları ve bacakları fırfırlı, uzun boyları ve kapalı yakalı olarak tasarlanmıştır.

Tek Kullanımlık Tulum İmalatçıları

Firmamız tek kullanımlık tulum üreticilerinin zirvesinde yer almaktadır. Sağlık standartlarına uygun iş kıyafetleri üretilir. Makul bir fiyatla sunulur. Kaliteye önem veren firmamız her zaman insan sağlığını korumaktadır.  Dayanıklılığının ön planda olduğu ve ürettiği en iyi ürün olması gerekliliğinin olduğunu bilerek imalat yapılır. Yüksek kaliteli forma ve çalışanlara ihtiyaç halinde erişime fırsat yaratır.  Çeşitli görevler için uygun çok çeşitli tulumlarımız vardır.

Firmamız her zaman en iyi hizmeti almanızı garanti eder. İş sağlığı profesyonelleri tarafından önerilen tek kullanımlık tulumlar güvenlik nedeniyle kullanılır. Bu tulumlar kimyasallara, sıvılara ve alevlere karşı dayanıklıdır. Özel malzemesi sayesinde yumuşak, hafif ve rahat bir yapıya sahiptir. Yapılan işin cinsine göre hazırlanan tulumlar aynı anda hem nefes alabilirlik hem de anti bakteriyel özelliklere sahiptir.

Tek Kullanımlık Tulum İmalatçıları
Tek Kullanımlık Tulum En Ucuz

Tek Kullanımlık Tulum En Ucuz

Gün sonunda kullanılıp atılabilen ürünler düşük fiyat ve koruma açısından oldukça önemli bir yerdedir. Tedarikçi firmaların, özellikle insan ihtiyaçlarını karşılamak için bu tür ürünleri en verimli şekilde sunmaları gerekmektedir. Sağlık sektörünün temel ihtiyaçlarına bakıldığında tek kullanımlık tulum fiyatlarının arka planda kalması gerekir. Firmamız uygun fiyata bu ürünleri tedarik etmenize olanak sağlar.

Tek Kullanımlık Tulum En Uygun

Tek kullanımlık tulumların en uygun modelleri aslında hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Her şeyden önce, ısıyı yayan ve alevlere daha az duyarlı bir maddeye sahiptir. Bakteri ve bakterileri ortamdan uzak tutan bu koruyucu giysi nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Nefes alabilen ve nefes alabilen kumaştan üretilmiştir, içeride kimseyi küçültmez veya sıkmaz. Ağırlık ve gram sayısı farklı olsa da hafif olduğu için kullanımı kolaydır. Bu çok yönlü tulumlar, işin türüne göre farklı tasarım ve kalitelerde üretilir.

Tek Kullanımlık Tulum En Uygun
Tek Kullanımlık Tulum Toptan
Tek Kullanımlık Tulum Toptan

Yeniden kullanılabilir kumaşların tek kullanımlık kumaşlara göre birçok dezavantajı vardır. Örnekler arasında bariyer özelliklerinin olmaması, dolayısıyla enfeksiyon oranlarının artması, kızarıklıklar, uygun olmayan temizlik ve sterilizasyondan sonra ortaya çıkan enfeksiyon riskinin artması, alerji riski, düşük termal ve egzersiz konforu sayılabilir.

Tek kullanımlık tulumların avantajları şunlardır: Mükemmel bir bariyer oluşturur, kimyasal ve ilaç içermez, antistatik ve alev geciktiricidir, hafif ve kullanımı kolaydır ve sıvıları toplamak için emicidir. Toptan alacak olan kişiler bu dezavantajları ve avantajları göz önünde bulundurarak ona göre toptan satın alma imkânına sahip olurlar.

Daha önce de belirtildiği gibi EN13795 Cerrahi Dokular için Avrupa Standartları yasal olarak gerekli düzeyde ayrılmakta ve uygulama alanına göre tanımlanmaktadır.

Tek Kullanımlık Tulum 50 GR

Lamine tek kullanımlık tulum 50 gr spunbond non-woven kumaştan üretilmiş, su geçirmezdir. Spunbond kumaş teladan biraz farklıdır. Lamine dikişler teknik olarak farklıdır ve tamamen su geçirmezdir. Aynı zamanda mikro gözenekler sayesinde vücudun nefes almasını da sağlar.

tulum 50 gr hastaneler, güvenlik görevlileri, balıkçılar, boyacılar, otomotiv sektörü, çiftlikler, mermer, madenler ve sıvılara maruz kalan şirketler için en çok tercih edilen üründür. Lamine tulumlar, 80 cm fermuar, fermuar kapatıcı yamalar ve macunun usta ellerde tekrar kumaşa yapışmasını sağlayan eklentiler ile virüs, bakteri, suya karşı dayanıklıdır. Manşetler, ayak bilekleri ve kapüşon sayesinde çeneyi hafifçe geçen boyunluk vücudu tamamen kaplar. Koruyucu gözlük, yüz maskesi ve bot kılıfları ile birlikte tüm çalışma ortamlarında kişisel hijyen ve koruma sağlar.

Tek Kullanımlık Tulum 50 GR
Tek Kullanımlık Tulum Fiyatı

Tek Kullanımlık Tulum Fiyatı

Tek kullanımlık tulum fiyatları öncelikli sektörün ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilir. Bunun nedeni üretilen tulumların belirli sayıda karton kutularda paketlenmesidir. Bu paketleri satın almak isteyenler tek seferde tek fiyat ödeyip istedikleri sayıda tek kullanımlık tulum satın alabilirler. Tek kullanımlık tulum fiyatlarının belirlenmesinde bir diğer önemli faktör ise tulumlarda kullanılan malzemelerin kalitesidir.

İşyerinde meydana gelen risk faktörleri göz önünde bulundurularak üretilen tulumlar da yaygın olarak kullanılmaktadır. Yani çok sayıda ürün sipariş etmek istiyorsanız, bunları daha ucuza satın alabilirsiniz. Bu konuda sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile yardımcı oluyoruz.

Tek Kullanımlık Tulum Fiyatları

Tek kullanımlık tulum birçok ortamda kullanılabilir ve hemen her alanda gerekli bir malzemedir. Fiyatlar modele ve kaliteye göre değişmektedir. Tulum her kalitede her işte kullanılamaz. Örneğin demir eritenlerin kullandığı tulumların kalitesi kasapların tercih ettiği tulumlarla aynı değildir. Bu nedenle, fiyat kaliteye bağlıdır. Ancak tek kullanımlık tulumlar için en iyi model ayrıntılarını firmamız yönlendirmeleri ile karar verebilirsiniz. Tek kullanımlık tulum fiyatları için bazen indirimli bazen de toplu olarak daha makul bir şekilde satın alabilme olanağı sunulur.

Tek Kullanımlık Tulum Fiyatları
Lamineli Tulum

Lamineli Tulum

Lamine kumaşın tamamı, PP dokuma olmayan kumaş / eğrilerek bağlanmış dokuma olmayan kumaş adı verilen bir kumaştan yapılmıştır. Su geçirmez bir işlevi vardır. Bu kumaştan yapılan ürünler tek kullanımlıktır. Kullandıktan sonra atılması gerekir. Lamine tulumlar, diğer tek kullanımlık tulum çeşitlilerinden farklıdır. Dikişler lamine ile kaplanmıştır. Bu nedenle üretimi teknik olarak farklıdır. Mikro gözeneklere sahiptir ve ayrıca vücudun nefes almasını sağlar. Özellikle kollar, yataklar ve ayak bilekleri elastiktir. Maske ve gözlük ile kullanın. Bu sayede bir kişinin korunması tamamen garanti altına alınmış olur. Vücudun her parçası hijyenik kalır. Lamine tulumlar en profesyonel tek kullanımlık tulumlardır.

Tek Kullanımlık Koruyucu Tulum

Koruyucu tulumlar; çalışma alanınızı sıvı ve katı kimyasallar, yağlar, toksik olmayan sıvılar, havadaki maddeler, toz ve lifler gibi kirleticilerden korumak için tasarlanmıştır. Bu tulumların özellikleri;

 • 55 gr/m2 lamine, sıvıya dayanıklı ve nefes alabilir
 • Anti-statik, antibakteriyel non-woven
 • Tulum fermuarlı ve bantlı olabilir
 • Bel kısmı, kollar, bilekler ve ayak bilekleri sızdırmaması için lastikli
 • Ce20732 sertifikalı
 • En14126 Mikroorganizmalara karşı korumalı
 • En 13034 Type6 Kimyasal koruma CatIIIsertifikal

En139821 havadaki partiküllere karşı Tip 5 koruma En10732 Radyoaktif partikül kontaminasyonuna karşı sınıf 1 koruma şeklinde sıralanabilir.

Tek Kullanımlık Koruyucu Tulum
Tek Kullanımlık Tulum Özellikleri
Tek Kullanımlık Tulum Özellikleri

Tek kullanımlık tulum imalatı ve satışında aktif rol oynuyoruz. Tüm önlükler özenle yapılır. Ayrıca üretim sürecinde tüm hijyen kurallarına uyulmaktadır. Tek kullanımlık tulumlar yıkanamaz. İlaçlarla kontamine olmuşsa özel tıbbi atık kutusuna atılmalıdır. Çalışanlar ve kurumlar bu konuda duyarlı olmalıdır.

Bu site üzerindeki tüm metinsel içerikler, ürün fotoğrafları ve modellemeler INOVASTİL firmasına aittir.